Erikoismikrofonit

GRAS 50VI-1 vektori-intensiteettisondi

Kaksi- tai kolmiulotteinen äänintensiteettisondi.

GRAS 50VI-1 on säädettävä vektori-intensiteettisondi kaksi- tai kolmiulotteisiin intensiteettimittauksiin.
Pyydä tarjous tai demo
Vastaamme 2 arkipäivässä
 

Sovelluskohteet GRAS 50VI-1 vektori-intensiteettisondi

ErikoismikrofonimittauksetKaksi- tai kolmiulotteinen äänintensiteettisondi.
Miksi GRAS 50VI-1 vektori-intensiteettisondi ?
Kaksi- tai kolmiulotteinen äänintensiteettisondi.
Soveltuu erityisesti
Mittausstandardit joihin GRAS 50VI-1 vektori-intensiteettisondion validoitu
Toimitussisältö
50VI-1 Standardi: IEC 61043 Class 1 Dynaaminen alue: 25 dB(A) – 152 dB Herkkyys: 25 mV/Pa
Soveltuu näihin

GRAS 50VI-1 vektori-intensiteettisondi käytännössä — missä sitä käytetään?

Erikoismikrofonimittaukset Kaksi- tai kolmiulotteinen äänintensiteettisondi.

Käyttökohteet

No data was found

Ominaisuudet

50VI-1
Standardi: IEC 61043 Class 1
Dynaaminen alue: 25 dB(A) – 152 dB
Herkkyys: 25 mV/Pa
Katso myös
Yhteensopivat tuotteet
No data was found
Kalibrointi

Kalibroi tai huolla GRAS 50VI-1 vektori-intensiteettisondi

Jäljitettävät kalibroinnit, asiantuntijatuki sekä kalibrointimuistutus, joka auttaa pitämään laitteet ajan tasalla.

Vian diagnosointi, korjaus ja varaosapalvelu. Suora yhteys valmistajiin.

 
Mittalaitevuokraus

Mittalaitetta päiväksi tai muutamaksi, jopa viikoksi

Vuokra-ajan pituus sovitaan aina etukäteen. Vuokra-aikaa on myös mahdollista jatkaa, mikäli laite on vapaana. MIPin vuokrauspalvelu sisältää käyttöopastuksen sekä DHL-kuljetuksen molempiin suuntiin.

 
UKK

GRAS 50VI-1 vektori-intensiteettisondi lysymykset

Kiinnostuitko GRAS 50VI-1 vektori-intensiteettisondi?

Pyydä tarjous, varaa demo tai kysy meiltä sopiiko laite juuri sinun mittaustarpeisiisi. Asiantuntijamme auttaa valitsemaan oikeat optiot.
  • Vastaus 1 arkipäivässä
  • Ilmainen asiantuntijaneuvonta
  • 40 v kokemus alalta
    Kaikki palvelut yhdestä paikasta